Krótko o nas

Sklep z suplementami diety Buffalo Supplements powstał w grudniu 2019 roku w wyniku zamiłowania do sportu oraz pasji związanej z suplementacją. Jesteśmy najlepszym sklepem z suplementami diety w Gliwicach. Ponadto, w związku z długoletnią pracą w branży suplementacyjnej, doświadczenie i wiedza kadry jest imponująca, co zrodziło pomysł, by stworzyc coś nowego pod szyldem Buffalo Supplements. W związku z tym, iż sport, zdrowy tryb życia oraz suplementacja to domena już nie tylko ograniczonej grupy ludzi, a coraz więcej osób interesuje się właśnie tymi materiami, postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym oczekiwaniom, oferując szeroką gamę suplementów diety, odżywek, izotonikow, wsparcia zarówno przed treningiem jak i po nim oraz szerokiego asortymentu do budowy masy mięśniowej czy wytrzymałości. Dysponujemy personelem, który swoje doświadczenie buduje w wyniku pracy w branży suplementacyjnej oraz w związku z regularnie wykonywaną aktywnością fizyczną, której częstotliwość stanowi nieodłączny element naszego życia. Sport to nasze życie, niejednokrotnie zatem sami sięgamy po suplementy wzmacniające nasza wytrzymałość, masę mięśniową czy po prostu witaminy bądź odżywki białkowe. Wielka radość stanowią dla nas wiadomości od zadowolonych klientów, którzy po otrzymaniu doradztwa w naszym sklepie osiągają swoje cele, związane zarówno z posiadaniem wymarzonej sylwetki bądź osiąganiu lepszych wyników w wykonywanej przez siebie dziedzinie sportu. Jesteśmy niezmiernie dumni, iż mamy zaszczyt współpracować z osobami, które przygotowują się i startują w sportach sylwetkowych bądź siłowych. Szeroką gama produktów, jakie posiadamy w sklepie stanowi konkurencyjność na rynku, ponadto ciągle rozwijamy swoją wiedzę dotyczącą działania poszczególnych środków na organizm człowieka.
Ta praca zatem, jest dla nas swego rodzaju misja, gdyż z pasji robimy coś, co spotyka się z uznaniem klientów a nam przysparza wiele radości i motywuje do jeszcze cięższej pracy.
W ofercie posiadamy takie marki jak: Real Pharm, Olimp Sport Nutrition, 6Pak, All Nutrition, BIOGENIX, Biotech USA, MEX, 7 Nutrition, Trec, Cheat Meal.
Sklep usytuowany jest w Gliwicach w Centrum Handlowym Europa Centralna przy ul. Pszczyńskiej 315. Jesteśmy otwarci od poniadzialku do soboty w godzinach od 10 do 21 oraz w niedzielę handlowe od 10 do 20. Serdecznie zapraszamy na zakupy oraz bezpłatne doradztwo zarówno stacjonarnie jak i za pośrednictwem strony www. Do kontaktu na stronie internetowej zapraszamy za pośrednictwem formularza kontaktowego bądź pod numerem telefonu:792-121-074
Najtańsze suplementy diety są u nas!!